KONST / Litografier / Färglitografier 16405364
nr 1640 5364
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografier, 3 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 22x17 - 43x34 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:46:45
29/8 07:12:11
100 kr
2/9 18:35:19
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis